
6 kepala 15 jarum mesin sulaman berkelajuan tinggi
6 kepala 15 jarum Sulaman Mesin Berkelajuan Tinggi Selamat datang untuk melawat kilang kami! Hubungi: Cik Ellen (Whatsapp: 008613249433095) Pengawal komputer: LUAR LUAR JIKA LUAR LUAS 10 "Paparan LCD warna definisi tinggi dan skrin sentuh yang menunjukkan masa nyata, jahitan mudah HCI dan mod operasi Muti ...
- Penghantaran Cepat
- Jaminan kualiti
- Perkhidmatan Pelanggan 24/7
pengenalan produk
6 kepala 15 jarum Mesin Sulaman Berkelajuan Tinggi
Selamat datang untuk melawat kilang kami!
Hubungi: Ms Ellen (Whatsapp: 008613249433095)
Pengawal komputer:
| A. | Best Topwisdom 10 inciTouch skrin menunjukkan jahitan masa sebenar |
| B. | Manual, Semi-auto, Perubahan Warna Auto |
| C. | Kekunci fungsi termasuk Menu, Mempercepatkan dan perlahan |
| D. | Pelbagai bahasa tersedia seperti bahasa Inggeris, Perancis, Sepanyol dan sebagainya. |
| E. | Kekunci bingkai, Pemangkasan Manual |
| F. | DOT ket untuk kembali ke 100 darjah |
| G. | Mula, Berhenti, dan berhenti kecemasan |
| H. | Status Sulaman (Laman Atas / Halaman Ke Atas), Input USB, |
| Saya | Tetapan Parameter, Jelas, ESC, Enter, et |
| J. | Termasuk 10 jenis bahasa Sepanyol, Perancis dan lain-lain |
COMPUTER LAYAR LCD LUAR
10 "Warna definisi tinggi LCD paparan dan skrin sentuh yang menunjukkan masa nyata, jahitan mudah HCI dan mod operasi Muti bahasa disokong, termasuk Cina, Inggeris, Rusia, Belanda, Sepanyol, Portugis, Turki, Jerman, Arab, Thai, Vietnam.Permainan antaramuka memantau keadaan mesin pada bila-bila masa. Manual pemangkasan manual, perubahan warna dan operasi main inch aci.
| Model | WY1506CH |
| Operasi | Berkomputer |
| Nombor Ketua | 6 kepala |
| Jarum / nombor warna | 15 |
| Kawasan Sulaman | 400 * 450mm |
| Saiz meja kerja | 450 * 500mm |
| Selang Kepala | 400mm |
| Pensijilan | CE, SGS |
| Perkhidmatan selepas jualan | Jurutera-jurutera boleh melatih jentera di luar negara |
| permohonan | rata, cap, kemeja, pakaian selesai, logo, 3D |
| Pakej | Kes kayu |
| Motor | Servo dan stepper motor |
| Waranti | Waranti terhad selama 24 bulan dengan sokongan seumur hidup |
| bahasa | 12 bahasa |
| Kelajuan | 1000RPM |
| Komputer | Paparan LCD 10 inci dan skrin sentuh yang menunjukkan jahitan masa sebenar |
IV.Hoops / frames inclued
A. 2 x baju pusingan depan pusingan 9 cm (3.5 ")
B. 2.2 x Gelung Pusingan Depan 23 cm (9 ")
C. 2 x baju pusingan depan pusingan 12 cm (4.7 ")
D. 2 x Jaket Kembali Gelung Square 30 x 30 cm (12 "x 12")
E. 2 x Baju Pusingan Depan Pusingan 15 cm (5.9 ")
F. 1 x Frame Bingkai 56 x 38 cm (22 "x 15")

Lampiran Cap Termasuk
Peranti Opsional:
| Peranti selak tunggal: memasang di kedua-dua belah kepala (jarum pertama atau jarum akhir) | Peranti mudah alih / mudah alih: memasang di kedua-dua belah kepala (jarum pertama atau jarum akhir) |
| Lapan dalam satu peranti: memasang pada bingkai gelung (sulaman di saku, kaus kaki, dll) | Peranti rawak mudah: memasang di kedua-dua belah kepala (jarum pertama atau jarum akhir) |
| Peranti membosankan: memasang pada setiap jarum | peranti kedudukan laser: memasang pada semua mesin kepala tunggal |
Hubungi Perkhidmatan:
Cool tags: 6 kepala 15 jarum mesin sulaman berkelajuan tinggi, China, pengeluar, pembekal, kilang, ulasan, murah, harga, beli, untuk dijual
tidak
tidak







