Wonyo 4 Head Harga Mesin Sulaman Komputer Berkelajuan Tinggi
4 kepala mesin Sulaman Perindustrian untuk Dijual Selamat datang ke kilang dan pejabat kami bersatu di Shenzhen, China. Cari ejen / pengedar di seluruh dunia! Miss Nicki Wang (008618696118389) Nama Syarikat: Shenzhen Wanyang Technology Co, Ltd Alamat: 2F, Bangunan B, No.1, Tiankuo Road, ...
- Penghantaran Cepat
- Jaminan kualiti
- Perkhidmatan Pelanggan 24/7
pengenalan produk
4 kepala mesin sulaman industri untuk dijual
Selamat datang untuk melawat kilang dan pejabat kami bersatu di Shenzhen, China.
Cari ejen / pengedar di seluruh dunia!
Miss Nicki Wang (008618696118389)
Nama Syarikat: Shenzhen Wanyang Technology Co., Ltd
Alamat: 2F, Bangunan B, No.1, Tiankuo Road, Guangming New District, Shenzhen, China
Jenama: WONYO

Model Mesin Embroidery Empat Ketua:
Model | Jarum | Ketua | Berat bersih | Kawasan Sulaman | Saiz keseluruhan |
| WY904CH | 9 | 4 | 920kg | 400 * 450mm | 2700 * 1140 * 1660mm |
| WY1204CH | 12 | 4 | 920kg | 400 * 450mm | 2700 * 1140 * 1660mm |
| WY1504CH | 15 | 4 | 920kg | 400 * 450mm | 2700 * 1140 * 1660mm |

| Parameter utama | |
| Fungsi | cap sulaman, sulaman baju t, sulaman rata ... |
| Model # | WY904CH, WY1204CH, WY1504CH |
| Kelajuan | 850-1200 jahitan seminit |
| Motor Utama | Servo Motor |
| XY Motor | Motor stepper |
| Perisian digital | ISEW |
| Format Rekaan Sulaman | DST, DSB |
| Papan kawalan | Topwisdom, 12 "skrin sentuh LCD |
| Bahasa | Bahasa Inggeris, Perancis, Sepanyol, Portugis, Arab ... jumlah 12 bahasa |
| voltan | AC110-220V, boleh disesuaikan untuk apa-apa volatge |
| Kuasa | 50-60HZ |

| Sistem kawalan | |
| Pemangkasan automatik | ya |
| Pemotongan automatik | ya |
| Perubahan warna automatik | ya |
| Thread mengesan pecah | ya |
| Saiz ingatan | 20,000,000 jahitan / 200 corak reka bentuk sulaman |
| Perisian fon / huruf | boleh didapati |
| Kod salah | ya |
| Jahitan masa nyata | ya |
| Tetapan bahasa yang berbeza | ya |
| Port USB, rangkaian pemindahan reka bentuk | ya |
| Kedudukan laser dengan cahaya merah | ya |
| Lampu yang diketuai | ya |

| Aksesori termasuk | |
| Bingkai: (dihantar percuma) | 2 set gelung belakang untuk 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") untuk setiap kepala 2 set gelung depan 19cm (7.50 ") untuk setiap kepala 2 set gelung depan 15cm (5.90 ") untuk setiap kepala 2 set gelung hadapan 12cm (4.70 ") untuk setiap kepala 2 set gelung depan 9cm (3.50 ") untuk setiap kepala |
| Lampiran Cap | (2 cincin cap, 1 cap drive, 1 bingkai cap) untuk setiap kepala |
| Bingkai rata | 1 Bingkai Bingkai: 81cm x 48cm (32 "x 19") untuk 2 kepala |
| Roda kaki | termasuk untuk gerakan mudah mesin |
| Panduan operasi | Versi Bahasa Inggeris dan Perancis, bahasa lain boleh ditambah |
| Bobbin Winder | Termasuk |
| Kotak alat | ya, dengan jarum, reciprocators, sensor, bobbin ... |

| Peranti Opsional: |
| Sulaman sulaman |
| Sulaman sulaman |
| Sulaman membosankan |
| Sulaman Cording / Coiling |
| Sulaman manik |
Q & A: Soalan Panas dari Pelanggan
Q: Adakah anda pengilang atau syarikat perdagangan?
A: Kami adalah pengeluar khusus mesin sulaman dan aksesori.Kami terletak di sulaman dunia
mesin pelabuhan --ShenzhenCity, Wilayah Guangdong, China. Menikmati kelebihan geografi dan sumber,
Kami dapat menyediakan mesin anda dengan kualiti yang baik dan harga yang berpatutan.
Q: Apakah standard produk yang anda buat?
A: Kami membuat mesin sulaman standard yang tinggi dengan bahagian lengkap, asli dan diperiksa bahagian-bahagian produk kami
adalah dengan sijil CE & SGS.
Q: Jenis jenis mesin sulaman yang anda buat terutamanya?
A: Kami membuat kerap: Mesin Embroidery berkelajuan tinggi, mesin Chenille / Taping, Coiling / cording Embroidery
mesin, Mesin sulaman Cap & T-shirt.
Q: Mesin sulaman yang sesuai dengan saya?
A: Sila semak apa jenis produk yang perlu anda lakukan pada mesin, apakah reka bentuk dan kain, kami
boleh mencadangkan anda model yang sesuai.
S: Berapa lamakah masa yang diperlukan untuk menghantar mesin kepada saya?
A: Biasanya ia akan mengambil masa 20-35days, ia bergantung kepada model mesin dan kuantiti.
Q: Apakah syarat pembayaran?
A: Kami menerima TT, West Union, Paypal dan L / C dan lain-lain.
Q: Bagaimanakah anda dapat memastikan pesanan dan pembayaran saya selamat?
A: Kami adalah pembekal yang diperakui oleh kerajaan China dan Alibaba, dan anda boleh menerapkan jaminan perdagangan melalui
Alibaba untuk membuat pesanan
S: Jaminan jenis apa yang akan anda berikan?
J: Kami memberi jaminan satu tahun mesin keseluruhan dan dua tahun bahagian elektronik dan naik taraf percuma
sistem kawalan.
Kami juga menyediakan bahagian mekanikal biasa sebagai alat ganti dalam kotak alat.
S: Jika saya mendapat masalah di mesin kemudian, Bagaimana anda boleh menyokong kami?
A: Anda boleh menghubungi kami pada bila-bila masa, kami akan mencari pengedar terdekat untuk anda, atau membimbing anda melalui e-mel, panggilan telefon
atau video sehingga masalah diselesaikan. Jurutera kami juga boleh berkhidmat di luar negara.
THE REASON TO CHOOSE "WONYO":
1 kualiti yang baik, mesin berjalan stabil, pengeluaran yang tinggi
2 Harga yang berpatutan untuk mesin dan bahagian
3 kakitangan Profesional, mudah berkomunikasi
3 Masa pendek dan penghantaran selamat
4 Perkhidmatan selepas jualan yang baik
Tentang kita
Shenzhen Wanyang Technology Co, Ltd adalah perusahaan sains dan teknologi yang terintegrasi dalam desain,
pembuatan dan penjualan aplikasi mesin laser dan mesin sulaman berkomputer.
Selepas bertahun-tahun pembangunan dan pengumpulan teknologi. Satu pasukan dengan pelbagai penyelidikan saintifik profesional,
pembangunan, jualan dan perkhidmatan telah dibuat dan dilakukan dengan baik dalam bidang optik, elektronik,
jentera ketepatan dan kawalan perisian di bawah konsep perintis dan inovasi. Sulaman industri
mesin termasuk: mesin sulaman kepala tunggal, mesin suluh pelbagai kepala, rata
mesin sulaman, mesin sulaman sequin, mesin sulaman tuala dan model BARU: laser
mesin sulaman. Mesin laser termasuk: mesin penanda laser serat, mesin penanda laser separuh konduktor,
Mesin menandakan dan percetakan UV dan C02; serat laserwelding machine, C02 laser cutting / engraving machine.
| Butiran pembungkusan | |
| Bahan pembungkusan | Kotak kayu bebas pengasapan |
| Saiz pembungkusan | 2700 * 1140 * 1660mm |
| Berat kasar | 920g |
| Permintaan lain | Sebagai pelanggan diperlukan |
| Model lain sebagai pilihan untuk memenuhi permintaan anda untuk perniagaan sulaman | |||||
| Model # | Ketua # | Jarum # | Kawasan Sulaman | Kelajuan | saiz bungkusan |
| WY1201C, WY1501C | 1 | 12/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 840 * 840 * 930mm |
| WY1201CL, WY1501CL | 1 | 12/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 1580 * 1040 * 1100mm |
| WY11201CL, WY1501CL (disesuaikan) | 1 | 12/15 | 500 * 1200mm | 1200SPM | 1500 * 1100 * 1200 |
| WY902C, WY1202C | 2 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 1710 * 1060 * 1480mm |
| WY904C, WY1204C | 4 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 2700 * 1140 * 1660mm |
| WY906C, WY1206C | 6 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 3760 * 1140 * 1690mm |
| WY908C, WY1208C | 8 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 4510 * 1130 * 1670mm |
| WY910C | 10 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 4910 * 1130 * 1690mm |
| WY912C | 12 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 5838 * 1490 * 1600mm |

Selamat datang untuk melawat kilang dan pejabat kami bersatu di Shenzhen, China.
Cari ejen / pengedar di seluruh dunia!
Miss Nicki Wang (008618696118389)
Nama Syarikat: Shenzhen Wanyang Technology Co., Ltd
Alamat: 2F, Bangunan B, No.1, Tiankuo Road, Guangming New District, Shenzhen, China
Jenama: WONYO
Cool tags: wonyo 4 kepala harga mesin sulaman komputer berkelajuan tinggi, China, pengilang, pembekal, kilang, ulasan, murah, harga, beli, untuk dijual
Anda mungkin juga berminat
-

Wonyo 3 Kepala Mesin sulaman berkomputer untuk cap d...
-

Mesin Sulam Komersial Multi Head Berkelajuan Tinggi
-

WONYO 8 Mesin sulaman berkomputer kepala untuk topi ...
-

6 kepala 12 jarum berkelajuan tinggi jarum sulaman b...
-

WONYO Berkelajuan Tinggi 4 Kepala 9 Jarum Sulam Mesi...
-

15 Warna 8 Kepala WONYO Mesin Sulaman Berkomputer Ha...





