
Head Single 12 Needle Professional Cap Embroidery Machine Size 500x1200mm With 10 Inch LCD Display
1 Head Hat dan Machine Embroidery Towel 360x510mm dengan 10 inci Big Computer Display Single Head Embroidery Machine Model: * cap sulaman * t shirt sulaman * tekstil flat sulaman * sulaman tuala * cording sulaman * sulaman sulaman * sulaman manik * taping bordir * sulaman membosankan. ..
- Penghantaran Cepat
- Jaminan kualiti
- Perkhidmatan Pelanggan 24/7
pengenalan produk
Head Single 12 Needle Professional Cap Embroidery Machine Size 500x1200mm With 10 Inch LCD Display
Model Mesin sulaman Ketua Tunggal:
Model | Jarum | Ketua | Berat bersih | Kawasan Sulaman | Saiz keseluruhan |
| WY1201C / Wy1501C | 12/15 | 1 | 135kg | 360 * 510mm | 840 * 840 * 930mm |
| WY1201CL / WY1501CL | 12/15 | 1 | 205kg | 360 * 1200mm | 1580 * 1040 * 1100mm |
| WY1201CL / WY1501CL | 12/15 | 1 | 245kg | 500 * 1200mm | 1500 * 1100 * 1200mm |

* Sulaman cap
* Sulaman baju t
* Tekstil sulaman rata
* Sulaman tuala
* Cording sulaman
* Sulaman sulaman
* Bordir manik
* Merakam sulaman
* Sulaman membosankan
* Bordir profesional
| Parameter utama | |
| Fungsi | Cap sulaman, sulaman baju t, sulaman rata |
| Model # | WY1201CL |
| Kelajuan | 1200 jahitan seminit |
| Motor Utama | Panasonic Servo Motor |
| XY Motor | Motor stepper |
| Perisian digital | Dahao |
| Format Rekaan Sulaman | DST, DSB |
| Papan kawalan | Topwisdom, 10 "skrin sentuh LCD |
| Bahasa | Bahasa Inggeris, Perancis, Sepanyol, Portugis, Arab ... jumlah 12 bahasa |
| voltan | AC110-220V, boleh disesuaikan untuk apa-apa volatge |
| Kuasa | 50-60HZ |

| Sistem kawalan | |
| Pemangkasan automatik | Ya |
| Memotong automatik | Ya |
| Perubahan warna automatik | Ya |
| Thread mengesan pecah | Ya |
| Saiz ingatan | 20,000,000 jahitan / 200 corak reka bentuk sulaman |
| Perisian fon / huruf | Boleh didapati |
| Kod salah | Ya |
| Jahitan masa nyata | Ya |
| Tetapan bahasa yang berbeza | Ya |
| Port USB, rangkaian pemindahan reka bentuk | Ya |
| Kedudukan laser dengan cahaya merah | Ya |
| Lampu yang diketuai | Ya |

| Aksesori termasuk | |
| Bingkai: (dihantar percuma) | 2 set gelung belakang untuk 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") untuk setiap kepala 2 set gelung depan 19cm (7.50 ") untuk setiap kepala 2 set gelang depan 15cm (5.90 ") untuk setiap kepala 2 set gelang depan 12cm (4.70 ") untuk setiap kepala 2 set gelang depan 9cm (3.50 ") untuk setiap kepala |
| Lampiran penutup | (2 cap cincin, 1 cap drive, 1 bingkai cap) untuk setiap kepala |
| Bingkai rata | 1 Frame Bingkai: 81cm x 48cm (32 "x 19") untuk 2 kepala |
| Roda kaki | Termasuk untuk gerakan mudah mesin |
| Panduan operasi | Versi Bahasa Inggeris dan Perancis, bahasa lain boleh ditambah |
| Bobbin Winder | Termasuk |
| Kotak alat | Ya, dengan jarum, reciprocators, sensor, bobbin ... |

| Peranti Opsional: |
| Sulaman sulaman |
| Sulaman sulaman |
| Sulaman membosankan |
| Sulaman Cording / Coiling |
| Sulaman manik |

| Butiran pembungkusan | |
| Bahan pembungkusan | Kotak kayu bebas pengasapan |
| Saiz pembungkusan | 1500 * 1100 * 1200mm |
| Berat kasar | 245KG |
| Permintaan lain | Sebagai pelanggan diperlukan |

| Model lain sebagai pilihan untuk memenuhi permintaan anda untuk perniagaan sulaman | |||||
| Model # | Ketua # | Jarum # | Kawasan Sulaman | Kelajuan | saiz bungkusan |
| WY1201C, WY1501C | 1 | 12/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 840 * 840 * 930mm |
| WY1201CL, WY1501CL | 1 | 12/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 1580 * 1040 * 1100mm |
| WY11201CL, WY1501CL (disesuaikan) | 1 | 12/15 | 500 * 1200mm | 1200SPM | 1500 * 1100 * 1200 |
| WY902C, WY1202C | 2 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 1710 * 1060 * 1480mm |
| WY904C, WY1204C | 4 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 2700 * 1140 * 1660mm |
| WY906C, WY1206C | 6 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 3760 * 1140 * 1690mm |
| WY908C, WY1208C | 8 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 4510 * 1130 * 1670mm |
| WY910C | 10 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 4910 * 1130 * 1690mm |
| WY912C | 12 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 5838 * 1490 * 1600mm |
Cari ejen / pengedar di seluruh dunia!
Harga boleh dirundingkan!
Cool tags: Kepala tunggal 12 jarum profesional cap sulaman saiz mesin 500x1200mm dengan paparan 10 inci lcd, China, pengeluar, pembekal, kilang, ulasan, murah, harga, beli, untuk dijual
Anda mungkin juga berminat
-

Machine Head Embroidery Single Dengan Kawasan Embroi...
-

Portable 1 Head 6/9 Warna Embroidery Machine
-

WONYO Towel Chain-stitch Chenille Embroidery Machine
-

Komersial WONYO 6 Heads Mesin sulaman berkomputer un...
-

Mesin 2 Ketua Berkelajuan Tinggi Multi jarum sulaman
-

Mesin 2 Ketua labuci dan manik sulaman

