
Wonyo Sewing Embroidery Machine WY1201CS
WONYO bengkel mesin kilang khusus dalam mesin sulaman cap, kepala tunggal mesin sulaman 12 & 15 jarum adalah penjual terbaik di antara semua model. Ia sesuai untuk perniagaan rumah atau kawasan separuh perindustrian. Selamat datang untuk menghubungi kami untuk harga bila-bila masa!
- Penghantaran Cepat
- Jaminan kualiti
- Perkhidmatan Pelanggan 24/7
pengenalan produk
Wonyo Sewing Embroidery Machine WY1201CS
Mesin sulaman jenama WONYO yang terletak di Shenzhen, China!
Mesin sulaman topi berkomputer profesional disesuaikan!
Cari agen / rakan kongsi / pengedar di seluruh dunia!
| Parameter utama | |
| Fungsi | cap sulaman, sulaman baju t, sulaman rata ... |
| Model # | WY1201CS, WY1501CS |
| Kelajuan | 1200 jahitan seminit |
| Motor Utama | Servo Motor |
| XY Motor | Motor stepper |
| Perisian digital | Dahao |
| Format Rekaan Sulaman | DST, DSB |
| Papan kawalan | Topwisdom, 7 "skrin sentuh LCD, Pilihan 8-10" |
| Bahasa | Bahasa Inggeris, Perancis, Sepanyol, Portugis, Arab ... jumlah 12 bahasa |
| voltan | AC110-220V, boleh disesuaikan untuk apa-apa volatge |
| Kuasa | 50-60HZ |
I. Ciri utama
A. Sesuai untuk sulaman rata, sulaman cap dan sulaman pakaian jadi, seperti T-shirt
B. Pemangkas benang automatik
C. Kelajuan maksimum 1200 SPM
D. 270 darjah Unit rangka cap lebar
Paparan warna LCD menunjukkan jahitan masa sebenar
F. port input USB
G. Perubahan warna automatik
H. Thread deteksi pecah
I. Jejak reka bentuk pra-jahit yang mampu
J. Saiz memori 2, 000, 000 jahitan
K. Stop kecemasan
L. Elektrik: 110V / 60Hz atau 220V / 50Hz disediakan
M. Terbina dalam bobbin winder
N. Menyimpan data semasa atau berfungsi apabila berhenti kecemasan atau mematikan
O. Mending function. (belakang dan jahitan skip di bawah pengawal)
P. Tukar suis Cap / mod sulaman yang menghilangkan memukul bingkai.
Q. Port USB dengan penghantaran data pantas dan keserasian yang baik
X. Mainboard digerakkan ke dalam panel kawalan yang melindungi dari habuk atau daya luaran.
Y. Layout dari kunci di panel adalah mesra pengguna.
Z. Rangkaian Terbina
II. Panal kawalan padat
A. Paparan LCD warna menunjukkan jahitan masa sebenar
B. Manual, Semi-auto, Perubahan Warna Auto
C. Kekunci fungsi termasuk Menu, Mempercepatkan dan perlahan
D. Berbilang bahasa seperti bahasa Inggeris, Perancis, Sepanyol dan lain-lain
E. Kekunci bingkai, Manual Pemangkasan
F. DOT ket untuk kembali ke 100 darjah
G. Mula, Hentikan, dan Hentikan kecemasan
H. Status Sulaman (Laman Atas / Halaman Ke Atas), Input USB,
I. Tetapan Parameter, Jelas, ESC, Masukkan, dll.
J. Kunci nombor untuk pemilihan jarum
| Sistem kawalan | |
| Pemangkasan automatik | ya |
| Memotong automatik | ya |
| Perubahan warna automatik | ya |
| Thread mengesan pecah | ya |
| Saiz ingatan | 20,000,000 jahitan / 200 corak reka bentuk sulaman |
| Perisian fon / huruf | boleh didapati |
| Kod salah | ya |
| Jahitan masa nyata | ya |
| Tetapan bahasa yang berbeza | ya |
| Port USB, rangkaian pemindahan reka bentuk | ya |
| Kedudukan laser dengan cahaya merah | ya |
| Lampu yang diketuai | ya |
| Aksesori termasuk | |
| Bingkai: (dihantar percuma) | 2 set gelung belakang untuk 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") untuk setiap kepala 2 set gelung depan 19cm (7.50 ") untuk setiap kepala 2 set gelang depan 15cm (5.90 ") untuk setiap kepala 2 set gelung depan 12cm (4.70 ") untuk setiap kepala 2 set gelang depan 9cm (3.50 ") untuk setiap kepala |
| Lampiran penutup | (2 cincin cap, 1 cap drive, 1 bingkai cap) untuk setiap kepala |
| Bingkai rata | 1 Bingkai Bingkai: 56cm x 38cm (32 "x 19") untuk 2 kepala |
| Roda kaki | termasuk untuk gerakan mudah mesin |
| Panduan operasi | Versi Bahasa Inggeris dan Perancis, bahasa lain boleh ditambah |
| Bobbin Winder | Termasuk |
| Kotak alat | ya, dengan jarum, reciprocators, sensor, bobbin ... |

IV. Cap lampiran, kotak alat, pemandu USB
Sampel Rekaan Sulaman
Gambar sulaman gambar:
| Peranti Opsional: |
| Sulaman sulaman |
| Sulaman sulaman |
| Sulaman membosankan |
| Sulaman Cording / Coiling |
| Sulaman manik |
Semua alat ganti akan datang bersama-sama dengan Mesin sulaman Berkomputer Komersial Ketua Tunggal dengan Skrin Sentuh
Komputer (WY1201CS) dalam satu kes.
Head Single Commercial Computerized Embroidery Machine dengan Touch Screen Computer (WY1201CS) adalah cekap dan
mesin stabil dengan 1200spm berkelajuan tinggi. Ia akan menjadi pilihan anda yang baik dan tepat.
Dengan pemangkin benang automatik
Perubahan warna automatik
Kelajuan adalah 1200 jahitan seminit.
Kawasan kerja adalah 360 * 510mm 360 * 1200mm.
Sokongan USB
Sokongan Sikap yang berbeza: Bahasa Inggeris / Sepanyol / Belanda / Rusia.
Mesin akan dalam pakej kayu, sangat selamat untuk penghantaran laut.
Hanya berasa bebas untuk dihubungi!
| Butiran pembungkusan | |
| Bahan pembungkusan | Kotak kayu bebas pengasapan |
| Saiz pembungkusan | 840 * 840 * 930mm |
| Berat kasar | 170kg |
| Permintaan lain | Sebagai pelanggan diperlukan |
Model baru yang berkaitan untuk 1 mesin sulaman kepala: Q200: 1 kepala 6 jarum, saiz sulaman: 200 * 300mm, 1000SP M Q201: 1 kepala 9 jarum, saiz sulaman: 200 * 300mm, 1000SPM Model lain sebagai pilihan untuk memenuhi permintaan anda untuk perniagaan sulaman | |||||
| Model # | Ketua # | Jarum # | Kawasan Sulaman | Kelajuan | saiz bungkusan |
| WY1201C, WY1501C | 1 | 12/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 840 * 840 * 930mm |
| WY1201CL, WY1501CL | 1 | 12/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 1580 * 1040 * 1100mm |
| WY11201CL, WY1501CL (disesuaikan) | 1 | 12/15 | 500 * 1200mm | 1200SPM | 1500 * 1100 * 1200 |
| WY902C, WY1202C | 2 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 1710 * 1060 * 1480mm |
| WY904C, WY1204C | 4 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 2700 * 1140 * 1660mm |
| WY906C, WY1206C | 6 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 3760 * 1140 * 1690mm |
| WY908C, WY1208C | 8 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 4510 * 1130 * 1670mm |
| WY910C | 10 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 4910 * 1130 * 1690mm |
| WY912C | 12 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 5838 * 1490 * 1600mm |

Cari agen di seluruh dunia!
Kenalan jualan: Nicki Wang
Hubungi: 008618696118389
Jenama: WONYO
OEM / ODM diterima
TT / Kad Kredit / Echecking / LC diterima
Perisian digital / latihan percuma / waranti 2 tahun / Perkhidmatan luar negara yang ada
Harga Boleh dirundingkan!
Kepala #: 1 kepala
Jarum jarum #: 12
Saiz sulaman: 360 * 510mm
Fungsi: Cap, Tshirt dan sulaman Flat
Kelajuan: 1200SPM
Komputer: 8 "Skrin Sentuh LCD dengan 12 bahasa
Berat kasar: 170KG
Motor utama: Servo motor
XY motor: motor stepper
Cool tags: wonyo sewing embroidery machine wy1201cs, China, pengilang, pembekal, kilang, ulasan, murah, harga, beli, untuk dijual







