
2 kepala 15 jarum mesin sulaman berkelajuan tinggi WY1502CH
2 kepala Mesin Sulaman berkelajuan tinggi Suitble untuk topi, t-shirt, pakaian siap, jaket, pakaian kulit, beg, kasut, manik, jahitan, cording, chenille, membosankan, sulaman rata. 2 kepala sulam mesin sulam dengan 15/12 jarum untuk dijual. Video Mesin: https://www.facebook.com/yang.ellen1988 Baru ...
- Penghantaran Cepat
- Jaminan kualiti
- Perkhidmatan Pelanggan 24/7
pengenalan produk
2 Kepala 15 Jarum Mesin Embroidery berkelajuan tinggi WY1502CH
Suitble untuk topi, t-shirt, pakaian siap, jaket, pakaian kulit, beg, kasut, manik, jahitan, cording, chenille, membosankan, sulaman rata. 2 kepala sulam mesin sulam dengan 15/12 jarum untuk dijual .
Video Mesin: https://www.facebook.com/yang.ellen1988
Model tersuai baru dengan kelajuan tinggi dan terbaru 10 "skrin sentuh LCD
| Parameter utama | |
| Fungsi | cap sulaman, sulaman baju t, sulaman rata ... |
| Model # | 1502C |
| Kelajuan | 1000-1200 jahitan seminit |
| Motor Utama | Panasonic Servo Motor |
| XY Motor | Motor stepper |
| Perisian digital | Dahao |
| Format Rekaan Sulaman | DST, DSB |
| Papan kawalan | Topwisdom, 10 "skrin sentuh LCD |
| Bahasa | Bahasa Inggeris, Perancis, Sepanyol, Portugis, Arab ... jumlah 12 bahasa |
| voltan | AC110-220V, boleh disesuaikan untuk apa-apa volatge |
| Kuasa | 50-60HZ |
Ciri-ciri:
A. Sesuai untuk pakaian sulaman rata, topi dan selesai
B. Kawasan sulaman: 400 x 450 mm
C. Kelajuan maksimum 850 SPM
D. 270 ° Unit bingkai cap lebar
E. Pemangkas benang automatik
F. Perubahan warna auto
G. Pengesanan putus benang
H. Rekaan Reka Bentuk Pra-Jahit yang mampu
I. Elektrik: 110V / 60Hz atau 220V / 50Hz disediakan
J. Mula, Hentikan, dan Hentikan Kecemasan
K. Mesin dengan cincin tangan di kedua-dua belah untuk memuatkan dengan mudah
L. Mula, suis berhenti dipasang di tempat yang betul, lebih tinggi daripada model lepas, lebih mudah untuk digunakan.
M. Struktur baru di kedua-dua belah mesin menjadikan mesin keseluruhan lebih mantap dan stabil.
Panel kawalan:
A. Baru 8 "panel kawalan paparan skrin sentuh
B. Menunjukkan jahitan masa sebenar
C. Kekunci fungsi termasuk kekunci pilihan, trimmer manual, kekunci anak panah.
D. Pemilihan boleh digunakan untuk mempercepat dan melambatkan
E. Saiz memori: 2, 000, 000 jahitan
F. Pemproses adalah 150MHZ dengan kelajuan sistem yang cepat
G. port USB siap
H. Sistem kawalan boleh dikemas kini dengan mudah
I. Antara muka adalah pengguna yang mesra dan mudah diuruskan
J. Bahasa Multi boleh didapati seperti bahasa Inggeris, Sepanyol, Portugis dan sebagainya.
| Sistem kawalan | |
| Pemangkasan automatik | ya |
| Memotong automatik | ya |
| Perubahan warna automatik | ya |
| Thread mengesan pecah | ya |
| Saiz ingatan | 20,000,000 jahitan / 200 corak reka bentuk sulaman |
| Perisian fon / huruf | boleh didapati |
| Kod salah | ya |
| Jahitan masa nyata | ya |
| Tetapan bahasa yang berbeza | ya |
| Port USB, rangkaian pemindahan reka bentuk | ya |
| Kedudukan laser dengan cahaya merah | ya |
| Lampu yang diketuai | ya |

| Aksesori termasuk | |
| Bingkai: (dihantar percuma) | 2 set gelung belakang untuk 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") untuk setiap kepala 2 set gelung depan 19cm (7.50 ") untuk setiap kepala 2 set gelang depan 15cm (5.90 ") untuk setiap kepala 2 set gelung depan 12cm (4.70 ") untuk setiap kepala 2 set gelang depan 9cm (3.50 ") untuk setiap kepala |
| Lampiran penutup | (2 cincin cap, 1 cap drive, 1 bingkai cap) untuk setiap kepala |
| Bingkai rata | 1 Frame Bingkai: 81cm x 48cm (32 "x 19") untuk 2 kepala |
| Roda kaki | termasuk untuk gerakan mudah mesin |
| Panduan operasi | Versi Bahasa Inggeris dan Perancis, bahasa lain boleh ditambah |
| Bobbin Winder | Termasuk |
| Kotak alat | ya, dengan jarum, reciprocators, sensor, bobbin ... |

| Peranti Opsional: |
| Sulaman sulaman |
| Sulaman sulaman |
| Sulaman membosankan |
| Sulaman Cording / Coiling |
| Sulaman manik |
| Butiran pembungkusan | |
| Bahan pembungkusan | Kotak kayu bebas pengasapan |
| Saiz pembungkusan | 1710 * 1060 * 1480mm |
| Berat kasar | 490kg |
| Permintaan lain | Sebagai pelanggan diperlukan |

| Model lain sebagai pilihan untuk memenuhi permintaan anda untuk perniagaan sulaman | |||||
| Model # | Ketua # | Jarum # | Kawasan Sulaman | Kelajuan | saiz bungkusan |
| WY1201C, WY1501C | 1 | 12/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 840 * 840 * 930mm |
| WY1201CL, WY1501CL | 1 | 12/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 1580 * 1040 * 1100mm |
| WY11201CL, WY1501CL (disesuaikan) | 1 | 12/15 | 500 * 1200mm | 1200SPM | 1500 * 1100 * 1200 |
| WY902C, WY1202C | 2 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 1710 * 1060 * 1480mm |
| WY904C, WY1204C | 4 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 2700 * 1140 * 1660mm |
| WY906C, WY1206C | 6 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 3760 * 1140 * 1690mm |
| WY908C, WY1208C | 8 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 4510 * 1130 * 1670mm |
| WY910C | 10 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 4910 * 1130 * 1690mm |
| WY912C | 12 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 5838 * 1490 * 1600mm |

Selamat datang untuk melawat kilang kami di Shenzhen, China.
Jangan ragu untuk menghubungi kami untuk harga dan video mesin.
Hubungan jualan: Ellen Yang (008613249433095)
Youtube / Facebook: ellen.yang1210
Cool tags: 2 kepala 15 jarum kelajuan tinggi sulaman mesin wy1502ch, China, pengeluar, pembekal, kilang, ulasan, murah, harga, beli, untuk dijual







