
WONYO 4 kepala Sulaman Mesin Berkelajuan Tinggi Dengan Wilcom Software WY1204CH
WONYO 4 kepala Mesin Embroidery Berkelajuan Tinggi dengan perisian Wilcom Suitble untuk topi, t-shirt, pakaian, jaket, pakaian kulit, beg, kasut, manik, jahitan, cording, chenille, bordir, sulaman rata. 4 kepala sulam mesin sulam dengan 9/12/15 jarum untuk dijual. Video Mesin: ...
- Penghantaran Cepat
- Jaminan kualiti
- Perkhidmatan Pelanggan 24/7
pengenalan produk
WONYO 4 kepala Mesin Sulaman Berkelajuan Tinggi dengan perisian Wilcom
Suitble untuk topi, t-shirt, pakaian siap, jaket, pakaian kulit, beg, kasut, manik, jahitan, cording, chenille, membosankan, sulaman rata. 4 kepala sulam mesin sulam dengan 9/12/15 jarum untuk dijual.
Video Mesin: https://www.facebook.com/yang.ellen1988
1.4 kepala Mesin Sulaman
2. Mesin sulaman berkelajuan tinggi
Mesin sulaman 3.3D
4.Shoes sulaman machoine
Mesin bordir 5.Sequin
6. menggunakan mesin sulaman
| Parameter utama | |
| Fungsi | cap sulaman, sulaman baju t, sulaman rata ... |
| Model # | 1204C |
| Kelajuan | 850-1200 jahitan seminit |
| Motor Utama | Panasonic Servo Motor |
| XY Motor | Motor stepper |
| Perisian digital | Dahao |
| Format Rekaan Sulaman | DST, DSB |
| Papan kawalan | Topwisdom, 10 "skrin sentuh LCD |
| Bahasa | Bahasa Inggeris, Perancis, Sepanyol, Portugis, Arab ... jumlah 12 bahasa |
| voltan | AC110-220V, boleh disesuaikan untuk apa-apa volatge |
| Kuasa | 50-60HZ |
1. pengenalan Mesin Sulaman
Mesin sulaman berkomputer pelbagai fungsi, baik domestik dan komersial, meliputi corak dan logo sulaman yang unik, menyedikan penyesuaian identifikasi peribadi dan reka bentuk pakaian yang lebih baik. Ia telah menjadi alat tersuai peribadi untuk usahawan.
A. Sesuai untuk sulaman rata, sulaman cap dan sulaman pakaian selesai
B. Percuma berubah antara bingkai pakaian selesai bingkai cap bingkai
C.Paltern auto putaran dengan 180 ° selepas menukar unit bingkai cap
Unit bingkai cap lebar D.270 °
E. Kelajuan maksimum 1200 SPM
F. Warna paparan LCD menunjukkan jahitan masa sebenar
G. port input USB dengan penghantaran data yang cepat dan keserasian yang baik
H. Auto bintang dan perubahan warna, 200times perubahan warna diselesaikan
I. Pengesanan putus benang
J. jejak rekaan Pra menjahit yang mampu
K. Saiz memori 2, 000, 000 jahitan
L. Kecemasan berhenti, Mencegah kemalangan
M. Elektrik: Input AC86-264V tersedia
N. Terbina dalam bobbin winder
O. Menyimpan data semasa atau berfungsi apabila berhenti kecemasan atau mematikan
P. Mending function. (belakang dan jahitan skip di bawah pengawal)
Q. Mod suis Cap / flat sulam menghapuskan memukul bingkai.
R. Mainboard diselaraskan ke dalam panel kawalan yang melindungi dari habuk atau daya luaran.
S. Lay-out kunci di panel adalah mesra pengguna.
T. Rangkaian Terbina dalam
2.LCD TOUCH SCREEN COMPUTER
10 "Warna definisi tinggi LCD paparan dan skrin sentuh yang menunjukkan masa nyata, jahitan mudah HCI dan mod operasi Muti bahasa disokong, termasuk Cina, Inggeris, Rusia, Belanda, Sepanyol, Portugis, Turki, Jerman, Arab, Thai, Vietnam.Permainan antaramuka memantau keadaan mesin pada bila-bila masa. Manual pemangkasan manual, perubahan warna dan operasi main inch aci.
| Sistem kawalan | |
| Pemangkasan automatik | ya |
| Memotong automatik | ya |
| Perubahan warna automatik | ya |
| Thread mengesan pecah | ya |
| Saiz ingatan | 20,000,000 jahitan / 200 corak reka bentuk sulaman |
| Perisian fon / huruf | boleh didapati |
| Kod salah | ya |
| Jahitan masa nyata | ya |
| Tetapan bahasa yang berbeza | ya |
| Port USB, rangkaian pemindahan reka bentuk | ya |
| Kedudukan laser dengan cahaya merah | ya |
| Lampu yang diketuai | ya |
IV.Hoops / frames inclued
A. 2 x baju pusingan depan pusingan 9 cm (3.5 ")
B. 2.2 x Gelung Pusingan Depan 23 cm (9 ")
C. 2 x baju pusingan depan pusingan 12 cm (4.7 ")
D. 2 x Jaket Kembali Gelung Square 30 x 30 cm (12 "x 12")
E. 2 x Baju Pusingan Depan Pusingan 15 cm (5.9 ")
F. 1 x Frame Bingkai 56 x 38 cm (22 "x 15")

Lampiran Cap Termasuk
5.Paltern simples

Peranti Pilihan

Pembungkusan dan Penghantaran
Tempoh penghantaran: Pengeluaran mengambil masa sekitar 13 hari kapal dalam tempoh 7-10 hari selepas menerima bayaran 100%
Tempoh bayaran: 30% TT pendahuluan pembayaran sebelum pengeluaran, baki tunggakan TT 70% sebelum penghantaran.
| Butiran pembungkusan | |
| Bahan pembungkusan | Kotak kayu bebas pengasapan |
| Saiz pembungkusan | 2750 * 1150 * 1600mm |
| Berat kasar | 935kg |
| Permintaan lain | Sebagai pelanggan diperlukan |
Perkhidmatan
1. Perkhidmatan pra jualan & jualan s
Menawarkan perkhidmatan perundingan, percubaan proses sampel, pemilihan peralatan, latihan dan pemasangan kepada jurutera dan pengguna pembeli.
1) Latihan: selepas pemeriksaan penerimaan oleh pembeli, pembekal menawarkan latihan percuma untuk 2-3 operator dan penyelenggara pembeli.
2) Masa latihan dan pemasangan adalah 3-5 hari
3) Pemasangan & pelarasan: Apabila pembeli menerima peralatan, pembekal memasang dan menyesuaikan peralatan dengan bantuan pembeli di tapak kemudian akhirnya menyerahkannya kepada pembeli.
2. Perkhidmatan selepas jualan
Syarikat kami menawarkan jaminan selama satu tahun dan penyelenggaraan seumur hidup untuk pembeli, semasa tempoh masa sewa, jika ada kesalahan semasa menggunakan peralatan (kecuali faktor buatan manusia dan faktor-faktor lain selain force majeure), kami menawarkan penyelenggaraan percuma, bahagian-bahagian yang perlu diubah juga disediakan oleh kami (kecuali bahagian-bahagian yang boleh digunakan). Selepas tempoh jaminan, kami akan mengenakan bayaran dengan sewajarnya mengikut keadaan penyelenggaraan.
Soalan Lazim Soalan Panas
Q: Adakah ini rakan kongsi strategik jangka panjang yang boleh dipercayai?
J: Tanyakan kepada pelanggan kami, lihat profil syarikat kami, penilaian keupayaan, sekilas kilang, dan kehormatan yang kami ada. Dan mengapa tidak menghubungi kami atau melawat kami?
S: Perkhidmatan apa yang akan saya dapatkan dengan pembelian ini?
A: Hanya di perkhidmatan anda: perundingan yang tersedia sebelum jualan, komunikasi mudah semasa jualan, jangka masa pembayaran mudah, penghantaran yang lancar dan selamat kualiti terjamin, dan perkhidmatan tepat selepas jualan terjamin.
S: Apa jenis kerja sulaman dan mesin sulaman yang saya perlukan?
A: Fikirkan: pakaian / cap / topi yang sudah siap, atau pakaian sebelum menjahit, atau hanya kain rata?
Stitch biasa biasa, atau jahitan chenille / rantaian / gelung khas, atau gelang / paillette, atau kord / pita / reben untuk menambah nilai pada sulaman anda?
Q: Berapakah bilangan kepala yang saya perlukan dan apa yang dibina pada setiap kepala?
A: Pikirkan: berapa besar kilang anda dan berapa banyak pengeluaran yang anda harapkan?
Kawasan sulaman pada setiap kepala bergantung pada area maksimum rancangan sulaman anda.
S: Berapa banyak jahitan yang saya peroleh (SPM) setiap kepala?
A: Super kelajuan tinggi model memberikan max. 1500SPM,
Model kelajuan tinggi memberikan max. 1200SPM,
Model kelajuan biasa memberikan max. 1000SPM,
Model kelajuan yang lebih rendah memberikan max.850SPM.
S: Adakah saya memerlukan model Elite atau model ekonomi?
A: Fikirkan: Berapa banyak yang akan anda bayar untuk mesin? Apa yang kami tawarkan adalah apa yang anda perlukan!
Q: Bolehkah saya mewakili dan menjual mesin ORDER di pasaran saya?
A: Selamat datang untuk menyertai keluarga ORDER dan berkembang menjadi pengedar yang kuat.
| Model lain sebagai pilihan untuk memenuhi permintaan anda untuk perniagaan sulaman | |||||
| Model # | Ketua # | Jarum # | Kawasan Sulaman | Kelajuan | saiz bungkusan |
| WY1201C, WY1501C | 1 | 12/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 840 * 840 * 930mm |
| WY1201CL, WY1501CL | 1 | 12/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 1580 * 1040 * 1100mm |
| WY11201CL, WY1501CL (disesuaikan) | 1 | 12/15 | 500 * 1200mm | 1200SPM | 1500 * 1100 * 1200 |
| WY902C, WY1202C | 2 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 1710 * 1060 * 1480mm |
| WY904C, WY1204C | 4 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 2700 * 1140 * 1660mm |
| WY906C, WY1206C | 6 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 3760 * 1140 * 1690mm |
| WY908C, WY1208C | 8 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 4510 * 1130 * 1670mm |
| WY910C | 10 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 4910 * 1130 * 1690mm |
| WY912C | 12 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 5838 * 1490 * 1600mm |

Cool tags: wonyo 4 kepala mesin sulaman berkelajuan tinggi dengan wilcom perisian wy1204ch, China, pengilang, pembekal, kilang, ulasan, murah, harga, beli, untuk dijual







