Mesin sulaman terbaru berkomputer 6 kepala
Mesin sulaman terbaru berkomputer 6 ketua wonyo sulaman mesin wonyo 6 kepala sulaman mesin 12 jarum mesin sulaman Mesin sulaman berkomputer Mesin sulaman komersil sulaman Mesin harga mesin berkomputer multi-kepala sulaman mesin jahit Sewing ...
- Penghantaran Cepat
- Jaminan kualiti
- Perkhidmatan Pelanggan 24/7
pengenalan produk
Mesin Sulaman Terbaru Komputer berkomputer 6 kepala
mesin sulaman wonyo
wonyo 6 kepala sulaman mesin
12 mesin sulaman jarum
Mesin sulaman berkomputer
Mesin sulaman komersial
Harga Mesin Embroidery
Mesin sulaman berbilang kepala berkomputer
Mesin jahit sulaman
Mesin jahit
Multi-kepala berkomputer 6 kepala sulaman mesin dan tajima, feiya, mesin bordir barudan, harga yang baik dengan perkhidmatan yang baik!
Dibuat di China oleh Shenzhen Wanyang Technology Co., Ltd.
Jenama: Mesin sulaman WONYO dengan harga yang baik untuk dijual
Operasi berkomputer dan automatik




Parameter utama:
| Parameter utama | |
| Fungsi | cap sulaman, sulaman baju t, sulaman rata ... |
| Model # | WY906CH / WY1206CH / WY1506CH |
| Kelajuan | 850-1200 jahitan seminit |
| Motor Utama | Panasonic Servo Motor |
| XY Motor | Motor stepper |
| Perisian digital | Dahao |
| Format Rekaan Sulaman | DST, DSB |
| Papan kawalan | Topwisdom, 10 "skrin sentuh LCD |
| Bahasa | Bahasa Inggeris, Perancis, Sepanyol, Portugis, Arab ... jumlah 12 bahasa |
| voltan | AC110-220V, boleh disesuaikan untuk apa-apa volatge |
| Kuasa | 50-60HZ |
1. pengenalan Mesin Embroidery
Mesin sulaman berkomputer pelbagai fungsi, baik domestik dan komersial, meliputi corak bordir unik dan logo, menyedari penyesuaian identifikasi peribadi dan reka bentuk pakaian yang lebih baik. Ia telah menjadi alat tersuai peribadi untuk usahawan.
A.Suitable untuk sulaman rata, sulaman cap dan sulaman pakaian selesai
B. Bebas menukar antara bingkai pakaian selesai bingkai cap bingkai
Putaran automatik C.Pattern dengan 180 ° selepas menukar unit bingkai cap
Unit rangka topi D.270 °
E. Kelajuan maksimum 1200 SPM
F. Warna paparan LCD menunjukkan jahitan masa sebenar
G. port input USB dengan penghantaran data yang cepat dan keserasian yang baik
H. bintang Auto dan perubahan warna, 200 warna perubahan warna diselesaikan
I. Pengesanan putus benang
J. Jejak reka bentuk pra-jahit yang mampu
K. Saiz memori 2, 000, 000 jahitan
L. Kecemasan berhenti, Mencegah kemalangan
M. Elektrik: Input AC86-264V tersedia
N. Terbina dalam bobbin winder
O. Menyimpan data semasa atau berfungsi apabila berhenti kecemasan atau mematikan
P. Mending function. (belakang dan jahitan jahitan di bawah pengawal)
Q. Mod suis Cap / flat sulam menghapuskan memukul bingkai.
R. Mainboard digerakkan ke dalam panel kawalan yang melindungi dari habuk atau daya luaran.
S. Lay-out kunci di panel adalah mesra pengguna.
T. Rangkaian Terbina dalam
2.LCD TOUCH SCREEN COMPUTER
10 "Warna definisi tinggi LCD paparan dan skrin sentuh yang menunjukkan masa nyata, jahitan HCI mudah dan mod operasi Muti bahasa disokong, ia termasuk bahasa Cina, Inggeris, Rusia, Belanda, Sepanyol, Portugis, Turki, Jerman, Arab, Thai, Vietnam.Permainan antaramuka memantau keadaan mesin pada bila-bila masa.Kurus manual pemangkasan, perubahan warna dan main aci pemasangan.
| Sistem kawalan | |
| Pemangkasan automatik | ya |
| Pemotongan automatik | ya |
| Perubahan warna automatik | ya |
| Thread mengesan pecah | ya |
| Saiz ingatan | 20,000,000 jahitan / 200 corak reka bentuk sulaman |
| Perisian fon / huruf | boleh didapati |
| Kod salah | ya |
| Jahitan masa nyata | ya |
| Tetapan bahasa yang berbeza | ya |
| Port USB, rangkaian pemindahan reka bentuk | ya |
| Kedudukan laser dengan cahaya merah | ya |
| Lampu yang diketuai | ya |
IV.Hoops / frames inclued


Pembungkusan dan Penghantaran
Tempoh penghantaran: Pengeluaran mengambil masa sekitar 13 hari kapal dalam tempoh 7-10 hari selepas menerima 100% bayaran
Tempoh bayaran: 30% TT pendahuluan pembayaran sebelum pengeluaran, 70% TT baki selebihnya sebelum penghantaran.
| Butiran pembungkusan | |
| Bahan pembungkusan | Kotak kayu bebas pengasapan |
| Saiz pembungkusan | 3750 * 1150 * 1750mm |
| Berat kasar | 1163kg |
| Permintaan lain | Sebagai pelanggan diperlukan |

Pakej #

Perkhidmatan
1. Perkhidmatan pra jualan & jualan s
Menawarkan perkhidmatan perundingan, percubaan proses sampel, pemilihan peralatan, latihan dan pemasangan kepada jurutera dan pengguna pembeli.
1) Latihan: selepas pemeriksaan penerimaan oleh pembeli, pembekal menawarkan latihan percuma untuk 2-3 operator dan penyelenggara pembeli.
2) Masa latihan dan pemasangan adalah 3-5 hari
3) Pemasangan & pelarasan: Apabila pembeli menerima peralatan, pembekal memasang dan menyesuaikan peralatan dengan bantuan pembeli di lokasi kemudian akhirnya menyerahkannya kepada pembeli.
2. Perkhidmatan selepas jualan
Syarikat kami menawarkan jaminan selama satu tahun dan penyelenggaraan seumur hidup untuk pembeli, semasa tempoh masa sewa, jika ada kesalahan semasa menggunakan peralatan tersebut (kecuali faktor buatan manusia dan faktor lain selain force majeure), kami menawarkan penyelenggaraan percuma, bahagian-bahagian yang perlu diubah juga disediakan oleh kami (kecuali bahagian-bahagian yang boleh digunakan). Selepas tempoh jaminan, kami akan mengenakan bayaran dengan sewajarnya mengikut keadaan penyelenggaraan.
Soalan Lazim Soalan Panas
Q: Adakah ini rakan kongsi strategik jangka panjang yang boleh dipercayai?
J: Tanyakan kepada pelanggan kami, lihat profil syarikat kami, penilaian keupayaan, sekilas kilang, dan kehormatan yang kami ada. Dan mengapa tidak menghubungi kami atau melawat kami?
S: Perkhidmatan apa yang akan saya dapatkan dengan pembelian ini?
A: Hanya di perkhidmatan anda: perundingan yang ada sebelum jualan, komunikasi mudah semasa jualan, tempoh pembayaran mudah, penyampaian yang terjamin dan selamat kualiti terjamin dan memastikan perkhidmatan selepas jualan yang terjamin.
S: Apa jenis kerja sulaman dan mesin sulaman yang saya perlukan?
A: Fikirkan: pakaian / cap / topi yang sudah siap, atau pakaian sebelum menjahit, atau hanya kain rata?
Stitch biasa biasa, atau jahitan chenille / rantaian / gelung khas, atau selendang / paillette, atau kord / pita / reben untuk menambah nilai sulaman anda?
Q: Berapakah bilangan kepala yang saya perlukan dan kawasan sulaman pada setiap kepala?
A: Pikirkan: berapa besar kilang anda dan berapa banyak pengeluaran yang anda harapkan?
Kawasan sulaman di setiap kepala bergantung pada kawasan maksimum rancangan sulaman anda.
S: Berapa banyak jahitan yang saya peroleh (SPM) setiap kepala?
A: Super kelajuan tinggi model memberikan max. 1500SPM,
Model kelajuan tinggi memberikan max. 1200SPM,
Model kelajuan biasa memberikan max. 1000SPM,
Model kelajuan yang lebih rendah memberikan max.850SPM.
Q: Adakah saya memerlukan model Elite atau model ekonomi?
A: Pikirkan: Berapa banyak yang akan anda bayar untuk mesin? Apa yang kami tawarkan adalah apa yang anda perlukan!
Q: Bolehkah saya mewakili dan menjual mesin ORDER di pasaran saya?
A: Selamat datang untuk menyertai keluarga ORDER dan berkembang menjadi pengedar yang kuat.
Cool tags: Mesin sulaman terbaru berkomputer 6 kepala, China, pengeluar, pembekal, kilang, ulasan, murah, harga, beli, untuk dijual
tidak
tidak
Anda mungkin juga berminat
-

Head Single 12 Needle Professional Cap Embroidery Ma...
-

4 Ketua Mesin Sulaman Pakaian Komputer Dengan Semua ...
-

Mesin sulaman perdagangan pelbagai Ketua baru berkom...
-

Cap Kilang China Dan T-shirt Single Head Computerize...
-

Mesin Sulaman Berkomputer Berkualiti Tinggi 8 Kepala
-

Mesin Compordery Baru Compact China







